Vážení odběratelé , dámy a pánové,
Představujeme vám dveřní výplně PERITO a zcela novou sérii GFK Entry.

Výhody oproti vloženým dveřním výplním:

_ Překrytí rámu křídla
_ Konstrukční pevnost
_ Vynikající tepelně-izolační vlastnosti
_ Originální design
_ Snadná údržba

Jedná se o výplně se speciálními sklolaminátovými povrchovými deskami GFK, určené pro překrytí plastového dveřního křídla, případně u plných nutovaných ( drážkovaných ) výplní pro standardní zasklení.
Vzhledem k výraznému posílení konstrukční pevnosti křídla, díky lepenému spoji o ploše cca 0,5 m2, je tato technologie v současnosti nejvhodnější pro plastové vchodové dveře s dveřní výplní. Zároveň modely představují inovativní design nutovaných desek v kombinaci s hliníkovými prvky. Vzhledem k celkové tloušťce výplně 40-75 mm odpovídají hodnoty tepelného prostupu požadavkům na pasivní domy, tedy cca. 0,4 _ 0,7 W/m2K
Základní informace o technologii GFK a přehled nabízených modelů naleznete na webových stránkách společnosti PERITO.

http://www.perito.cz/Katalog-produktu

Pro prezentaci GFK výplní byl vytvořen speciální katalog, který si můžete stáhnout ze stránek.

Dveřní výplně GFK jsou lepeny přímo na profilové křídlo, pro každý druh profilu existuje daný postup montáže. Pokud tedy máte o dveřní výplně GFK zájem, kontaktujte prosím obchodníky PERITO. Tito Vám dodají veškeré propagační materiály, technickou a obchodní dokumentaci výplní GFK včetně ceníků a projednají s Vámi možnosti školení Vašich technických pracovníků, případně výrobu vzorové dveřní výplně.
V současnosti připravujeme hromadná školení montáže GFK výplní dle jednotlivých profilových řad ( Deceuninck, Roplasto, Aluplast, Rehau a další). O termínech školení budete informováni od Vašich dodavatelů profilů, nebo přímo naším prostřednictvím.

 

Leave a Reply