Pokud jste se rozhodli koupit si dřevěnou lavičku na Vaší zahradu, měli byste se při výběru zaměřit na spoustu věcí. Důležitým kritériem je určitě materiál a jako další by Vás měla zajímat i celková konstrukce lavičky. Také je dobré, když si o firmě, od které jste se rozhodli si lavičku koupit, nejprve zjistíte nějaké informace. Cena nám většinou také hodně napoví, ale nezapomeňte na to, že vždy neplatí pravidlo čím dražší, tím kvalitnější. Nemusí tomu vždy tak být.

Jednou z firem, kterou si můžeme uvést jako příklad je LUXIT4you, která byla založena v roce 2010. Tato firma není na trhu zas tak dlouho, ale nejlepší zárukou kvality jsou spokojení zákazníci.

Nabídka je velice pestrá

drevene lavickyMůžete si vybrat z mnoha druhů materiálů a vzhledů. Určitě zde najdete lavičku, která plně uspokojí Vaše požadavky, ať už se týkají náročnosti na materiál, barvu, nebo pohodlí. Společnost je připravena i na Vaše individuální potřeby a bude se určitě snažit Vám vyhovět. Lavičky jsou většinou dodávané v rozloženém stavu.

Další společností je společnost REX, která vznikla v roce 1991 a má také nespočet spokojených zákazníků. Společnost nabízí lavičky smrkové, dubové a modřínové. Ostatně sami se můžete přesvědčit o kvalitě za velmi příznivé ceny. Společnost nabízí prodej i samostatných bočnic laviček bez dřeva. Na Vaše přání mohou být také všechny zahradní lavičky pevně zakotveny do země.

Zpříjemněte si Váš život klidným posezením na kvalitních dřevěných lavičkách a odreagujte se od starostí každodenního života. Lavičky se hodí jak na zahradu, tak do zimních zahrad nebo kamkoli do exteriéru.

ana splhaPokud máte doma malého potomka, uděláte mu zaručeně velkou radost dětským hřištěm na Vaší zahradu. Díky hřišti se dítě zabaví a spokojeni budete jak vy, tak Vaše dítě. Výhodou je, že nemusíte nikam chodit, protože si dítě dostatečně vyhraje na Vaší zahradě.

Dětská hřiště se dají různě kombinovat s domky, skluzavkami, nebo dokonce trampolínami.

Jako příklad můžu uvést nabídku společnosti Zabavna-zahrada.cz, která nabízí kvalitní impregnaci Wolmanit, kterou získáte ke koupi produktu zdarma. Díky impregnaci není potřeba dřevo jinak udržovat. Po nějaké době je pouze nutné natřít znovu barvou a dětské hřiště vydrží hezké několik let. Vhodné natírací barvy jsou PinnuColor. Hřiště jsou vyrobeny z nejkvalitnějších kusů dřeva. I celková konstrukce je vyrobena velmi kvalitně tak, aby nedošlo k prasknutí.

K nabídce hřišť je možné zakoupit si i různé druhy pískovišť nebo skluzavek.

ana v tubusuDalší skvělou společností, která nabízí hřiště je společnost Tomovy parky s.r.o. Tato společnost je největším českým výrobcem dětských hřišť. Díky kvalitní práci a zdokonalování produktů jde u mnoha spokojených zákazníků o opravdu velmi oblíbený obchod. Pokud si zakoupíte výrobek, společnost Vám i nadále nabízí své služby jako je údržba a provoz dětského hřiště. Všechny produkty jsou ručně zpracované dle přání zákazníka. Sortiment momentálně nabízí několik set námětů, ze kterých si můžete vybrat a zkombinovat je podle svých představ.

Při výběru hřiště pro Vaše dítě je nutné vybrat si opravdu kvalitní výrobek, aby nedošlo k ohrožení bezpečnosti. Další nutností je natírat konstrukci kvalitní barvou a impregnací, aby životnost a krásný vzhled vydržel co nejdéle.

Proč zahradní domek?

Posted by: admin in Zahrada 1 Comment »

S nadcházejícím létem se postupně uchylujeme do vzdušných zahrad ze zavřených domů. Ale ať už jde o zahradu u domu či v zahrádkářské kolonii, vždy je dobré myslet na zázemí. Dřevěné zahradní domky tak už zdobí téměř každou zahradu. Jsou vhodné jak k uskladnění potřebného zahradnického náčiní, tak k odpočinku. Na dnešním trhu je možné nalézt zahradní domky určené také pouze pro děti a jejich radovánky.

Ddreveny zahradni domekle požadované účelnosti je pak důležité rozhodnout o vhodné velikosti domku. Při výběru je zásadní použití zahradního domku a možnosti prostoru.

Zahradní domky se vyrábějí ze dřeva a jsou ošetřeny lazurovacími laky. Stěny zahradních domků jsou sestavovány z palubek a spojovány dvojitým perem a drážkou. Domky lze pořídit s příčkami, okny ba dokonce i s terasou.

Zahradní domky se umisťují na zpevněný podklad jako je betonový základ či udusaný štěrk. Při výstavbě domku do 16 m² není potřeba žádné stavební povolení a tak je zahradní domek skvělou variantou v zahrádkářských koloniích, kde výstavbu chatek nepovoluje územní plán.

Pokud jste se rozhodli pro pořízení menšího zahradního domku, při jeho výstavbě si poradíte sami, jelikož se většina z nich dodává připravena jako stavebnice. Ovšem při pořízení většího domku či náročnější stavby, se vyplatí přizvat k výstavbě specialistu, lehce se totiž může stát, že se Vám jeho výstavba prodraží.
Speciální péče o zahradní domky není nutná díky kvalitním lazurovým lakům a však pro prodloužení životnosti je vhodné jednou za pět let domek opětovně natřít. Tím zabráníte opotřebení dřeva a možnému vzniku a šíření hub a plísní.

A pokud chcete udělat radost dětem, není nic jednoduššího než jim pořídit dětský zahradní domek, ve kterém zažijí jistě spoustu veselých příhod a radovánek.