Ústav stavebního zkušebnictví, Fakulty stavební VUT v Brně,
pod záštitou děkana Fakulty stavební Prof. Ing. Rostislava Drochytky, CSc.
pořádá 6. ročník

Termín konání:
2. – 3. ŘÍJNA 2012
Místo konání:
AULA A203, FAKULTA STAVEBNÍ,
VUT V BRNĚ, VEVEŘÍ 95, BRNO
www.zkouseniajakost.cz

Read the rest of this entry »

Vážení odběratelé , dámy a pánové,
Představujeme vám dveřní výplně PERITO a zcela novou sérii GFK Entry.

Výhody oproti vloženým dveřním výplním:

_ Překrytí rámu křídla
_ Konstrukční pevnost
_ Vynikající tepelně-izolační vlastnosti
_ Originální design
_ Snadná údržba

Jedná se o výplně se speciálními sklolaminátovými povrchovými deskami GFK, určené pro překrytí plastového dveřního křídla, případně u plných nutovaných ( drážkovaných ) výplní pro standardní zasklení.
Vzhledem k výraznému posílení konstrukční pevnosti křídla, díky lepenému spoji o ploše cca 0,5 m2, je tato technologie v současnosti nejvhodnější pro plastové vchodové dveře s dveřní výplní. Zároveň modely představují inovativní design nutovaných desek v kombinaci s hliníkovými prvky. Vzhledem k celkové tloušťce výplně 40-75 mm odpovídají hodnoty tepelného prostupu požadavkům na pasivní domy, tedy cca. 0,4 _ 0,7 W/m2K
Základní informace o technologii GFK a přehled nabízených modelů naleznete na webových stránkách společnosti PERITO.

http://www.perito.cz/Katalog-produktu

Pro prezentaci GFK výplní byl vytvořen speciální katalog, který si můžete stáhnout ze stránek.

Dveřní výplně GFK jsou lepeny přímo na profilové křídlo, pro každý druh profilu existuje daný postup montáže. Pokud tedy máte o dveřní výplně GFK zájem, kontaktujte prosím obchodníky PERITO. Tito Vám dodají veškeré propagační materiály, technickou a obchodní dokumentaci výplní GFK včetně ceníků a projednají s Vámi možnosti školení Vašich technických pracovníků, případně výrobu vzorové dveřní výplně.
V současnosti připravujeme hromadná školení montáže GFK výplní dle jednotlivých profilových řad ( Deceuninck, Roplasto, Aluplast, Rehau a další). O termínech školení budete informováni od Vašich dodavatelů profilů, nebo přímo naším prostřednictvím.

 

Přinášíme Vám informace z trhu s dřevěnými terasami se kterými souvisí cenové zvýšení teras z exotických dřevin.

Zvýšení cen exotického dřeva ovlivňuje několik aspektů.

Jižní Amerika

Ceny vstupních surovin mírně stoupají s ohledem na sezónu v Evropě. Cenovou úroveň však zostřuje zejména situace v dopravě, kdy ceny kontejnerů vrostly za poslední 2 měsíce o více než 100%. Navíc avizují rejdaři další navýšení přeprav z Jižní Ameriky z důvodu nastávající vrcholové sezóny a s tím související vyšší poptávka po kontejnerech než je nabídka. Za nárůstem cen stojí v neposlední řadě i nestabilita USD a CZK vůči této měně oslabuje již přes 3 měsíce.

Asie – Dálný východ

Ceny vstupních surovin stoupají „ drasticky“. Nejvyšší nárůst zaznamenává dřevina Merbau , Bangkirai, Kapur a Bukit . Ceny přepravy rostou ještě více než přepravy z Ameriky.

Rusko

Ceny vstupních surovin mírně vzrostly a pilařský průmysl z důvodu letních prázdnin a odstávek uvolňuje menší množství sibiřského modřínu pro další zpracování.